Російський журналіст Артем Пивоваров захворів коронавірусом після участі в експерименті з російською вакциною. Про це він сам повідомив у Твіттер.

Він повідомив, що захворів коронавірусом, незважаючи на те що два місяці тому прищепився супутником.

"Ось досвідченим шляхом встановив, що це було плацебо. Або "супутник" в моєму випадку не спрацював", - повідомив він.

Крім цього Пивоваров розповів, що у всіх медійних проектах він братиме участь онлайн.

Росія імпортує Супутник V в різні держави. Російські фахівці запевнили, що дана вакцина отримала відмінні результати випробувань. Як заявили розробники препарату, ефективність Супутник V на 42-й день після першої ін'єкції перевищила 95%.

Незважаючи на це, ініціативу розкритикували представники медичної сфери різних країн. Так, ізраїльський лікар повідомив, що російська вакцина може бути вкрай небезпечною, так як її до кінця не перевірили.

Перевірену вакцину можна буде створити лише в кінці 2020 року, однак це найоптимістичніші прогнози.
Російський журналіст Олексій Пивоваров, який два місяці тому зробив щеплення вакцини "Супутник V", захворів коронавірусом.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.