Дочка Сінді Кроуфорд показала свою ідеальну фігуру. Ряд фотографій з'явилися в Instagram-сторінці.

Свого часу Сінді Кроуфорд підкорила світові подіуми, ставши однією з ікон стилю того часу. Довгий час її знімки не сходили з обкладинок наймодніших журналів. Сінді Кроуфорд вийшла заміж за бізнесмена Ренді Гербера. У них народилася красуня-дочка Кайя Гербер, яка пішла по стопах своєї матері і стала моделлю.

Дивлячись на зовнішність дівчини, немає сумнівів про причини даного вибору. Вона вражаюче схожа на свою матір як фігурою, так і обличчям.

На новому знімку фото Кайя позувала в купальнику, яким притиснула бюст, пов'язкою на голові і окулярах. Дев'ятнадцятирічна дівчина тримала в руках собаку, якій одягла на очі окуляри.

Даний знімок зібрав безліч коментарів. Більшість передплатників хвалить дівчину за її фігуру і за її красу.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.