Хто б не хотів прожити із сотню років? Саме таке побажання чи не кожен чує на свій день народження. І декому таки вдається подолати цей рубіж. Довгожителі охоче розповідають, як їм вдалося зберегти здоров'я до такого поважного віку.

100-річний житель міста Цзіньцзінь у Китаї Чжан Кемінь також розповів, як йому вдалося прожити стільки років і до того ж виглядати досить енергійно. Проте відповідь чоловіка здивувала, адже він назвав секретом свого довголіття алкоголь, сигарети і фастфуд.

Китаєць-довгожитель, фото: кадр з відео
Китаєць-довгожитель, фото: кадр з відео

Як повідомляє LADbible, Кемінь досі викурює по пачці сигарет на день і їсть усе, що захоче. Водночас у нього немає серйозних проблем зі здоров'ям, крім погіршення слуху. Китаєць почав курити, коли йому було 20 років. Він називає алкоголь і тютюн найбільшою пристрастю свого життя.

Чоловік також визнав, що йому довелося скоротити споживання алкоголю після 90 років, щоб уникнути пригод на роботі. Нині Кемінь уже не працює, а проводить час за курінням і переглядом телевізора.

Китаєць-довгожитель, фото: кадр з відео
Китаєць-довгожитель, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші