Ілон Маск зробив прогноз відправки людини на Марс. Про це повідомляє портал Курс України.

Відомий підприємець, який управляє компаніями Tesla і SpaceX. Він давно виношує ідеї про колонізацію Червоної планети. Нещодавно він повідомив, що людина буде доставлена на Марс через шість років.

Відповідну заяву він зробив на врученні премії Axel, який впливає на суспільство.

"Я впевнений, що через шість років з цього моменту", - повідомив він.

Дана репліка прозвучала на питання про те, як скоро люди отримають можливість опинитися на Червоній планеті.

Позитивний прогноз говорить про те, що перша людина ступить на Марс вже через чотири роки. Корабель без команди становить приблизно два роки.

Зазначимо, що Ілон Маск має кілька амбітних проектів щодо космосу. Крім польоту на Марс, очікується також запуск ряду супутників, що забезпечують жителів Землі безкоштовним інтернетом.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.