Компанія Apple оголосила, що всі збори отримані від продажів лінійки товарів PRODUCT (RED) будуть перенаправлені в Глобальний фонд допомоги в боротьбі з COVID-19.

Ця акція триватиме до 30 червня 2021 року.

контрабанда Apple iPhone 12 Pro Max
контрабанда Apple iPhone 12 Pro Max

До цього доходи від продажів лінійки RED спрямовувалися на боротьбу з ВІЛ, але поточна ситуація з пандемією коронавірусу настільки гостра, що компанія буде перенаправляти ці ресурси на боротьбу з нею.

За 14 років існування проекту було зібрано $250 млн на фінансування програм лікування СНІДу. Компанія Apple випускає кілька пристроїв в лінійці PRODUCT (RED) і нещодавно вона поповнилася новим смартфоном iPhone 12, в неї також входить кілька аксесуарів, а також годинник Apple Watch, навушники Beats.

При цьому програми по допомозі в боротьбі з ВІЛ не припинять свою роботу.

Компанія вважає, що це забезпечить важливу підтримку системам охорони здоров'я в нинішній ситуації.

Раньше ukrainci.com.ua писали, що 10 липня стався масштабний збій в роботі багатьох пристроїв Apple. На даний момент у багатьох користувачів не працює Viber, Monobank, Privat24 і ряд інших додатків.

Повідомляється, що користувачі не можуть відкрити на своїх мобільних телефонах додатки в багатьох країнах. Зокрема, не працює Viber, Monobank, Privat24 і ряд інших додатків.

Відзначається, що деякі користувачі бачать проблему в Facebook SDK, який вбудований в багатьох великих додатках для аналітики, таргетингу та інших функцій. Сама Facebook вже заявила, що розглядає скарги:

"Ми знаємо і досліджуємо збільшення помилок на SDK для iOS, що призводить до збоїв в роботі деяких додатків.",- йдеться в повідомленні.

Разом з тим, компанія Rakuten Viber в Україні випустила термінову заяву з цього приводу.