З кошторисної документації також випливає, що на зведення проекту закладено 7,15 млрд рублів.

Росіянам вже не раз розповідали, що в Сочі в олімпійському селі за рахунок фінансування "Газпрому" в рамках програми "Газпром – дітям" зводиться великий спорткомплекс ФОК "Центр художньої гімнастики".

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

У народі центр іменують на честь відомої гімнастки і нинішньої таємної дружини Путіна Аліни Кабаєвої. Згідно проекторної документації, комплекс складатиметься з п'яти поверхів загальною площею 40,9 тис. кв. м.

Центр буде обладнаний таким чином, щоб всьому спортсменам буде комфортно, зручно і безпечно займатися гімнастикою. Також передбачено, що там буде проводить змагання за рахунок повністю обладнаного залу для проведення змагань та зони тимчасового проживання спортсменів.

Комплекс буде обладнаний басейном, медико-відновлювальним центром, ну і звичайно ж адміністративними та технічними приміщеннями.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

Також на території земельної ділянки передбачено 194 м/місць для паркування легкового автотранспорту, з них 28 м / місць для МГН і стоянка для командних автобусів на 5 місць, повідомляє Sochi24.

З кошторисної документації також випливає, що на зведення Проекту закладено 7,15 млрд рублів.

І, судячи з кадрів з повітря, він буде мати форму у вигляді кільця з діамантом. Не уточнюється, чи є подібна форма данина амбіціям таємницею коханки Путіна, або це просто збіг.

спортивний центр коханки Путіна Аліни Кабаєвої
спортивний центр коханки Путіна Аліни Кабаєвої

Відкриття Центру очікується вже наступного року.