Стівен Спілберг повідомив, що він отримав погрози і був змушений звернутися в поліцію. Про це повідомляє портал TMZ.

Як повідомив сам відомий режисер, йому написала жінка на ім'я Сара Чар. Вона повідомила, що готова зважитися на важке порушення закону.

"Якщо мені особисто доведеться вбити людей за крадіжку моїх IP-адрес, то я це зроблю. Зрозумів мене?",- повідомив він.

Згодом правоохоронці зайнялися вивченням особи жінки, яка погрожувала. Згодом з'ясувалося, що якась Чар купила вогнепальну зброю.

До цього поліція раніше заарештовувала за погрози, а також переслідування знаменитих особистостей. За рішенням суду, їй заборонено наближатися до сім'ї американського режисера ближче, ніж на дев'яносто метрів.

Відзначимо, що такі історії про переслідування і погрози знаменитих людей не рідкість як на Заході, так і на території пострадянського простору. Іноді загрози втілюються реальність, наприклад, Джона Леннона вбив його шанувальник Марк Чепмен, який хотів прославитися таким чином.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.