Тридцятирічний Колсон Бейкер зізнався, що його кохана Меган Фокс допомогла врятувати його від наркотичної залежності. Про це повідомляє портал bilshe.com.

Про роман знаменитостей стало відомо в травні 2020 року. Сама пара підтвердила ці відносини влітку цього року. Фокс покинула чоловіка Брайана Остіна Гріна.

34-річна фотомодель і 30-річний музикант з'явилися вперше на світському заході. Зокрема Фокс і Бейкер були помічені на American Music Awards.

Тридцятирічний репер, який більш відомий Machine Gun Kelly розповів подробиці свого порятунку своєму другові Дейву Франко.

"В даний час наркотик, який я вибираю, - це щастя і прихильність мистецтву, а не підпорядкування пороку, який, як я думав, допомагав мені творити. Я роблю кроки до одужання", - повідомила він.

За заявою артиста, Меган Фокс була поруч у найважчі часи. Коли у нього були ломки, вона завжди перебувала поруч.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.