Володимир Путін оголосив про масштабну вакцинацію від коронавірусу. Про це повідомляє портал lenta.ru.

Йдеться про вакцину Супутник V. Володимир Путін заявив, що першими почнуть вакцинуватися лікарі і вчителі.

За словами російського президента, обсяг російської вакцини досягне двох мільйонів доз, що дозволяє вакцинувати населення.

"Ми повинні дотримуватися цієї обережності, все вірно, але я знаю, що в цілому і промисловість, і [медична] мережа до цього готові. Давайте зробимо цей перший крок", - повідомив він.

Росія імпортує Супутник V в різні держави. Російські фахівці запевнили, що дана вакцина отримала відмінні результати випробувань. Як заявили розробники препарату, ефективність Супутник V на 42-й день після першої ін'єкції перевищила 95%.

Незважаючи на це, ініціативу розкритикували представники медичної сфери різних країн. Так, ізраїльський лікар повідомив, що російська вакцина може бути вкрай небезпечною, так як її до кінця не перевірили. Перевірену вакцину можна буде створити лише в кінці 2020 року, однак це найоптимістичніші прогнози.

Також Дмитро Пєсков повідомив, що поки президент Росії Володимир Путін вакцинуватися не буде.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.