У США представили найбільший безпілотник, який зможе доставляти супутники на орбіту. Дану інформацію надав New Atlas.

Довжина техніки становить двадцять метрів, а висота становить п'ять з половиною метрів. Ширина одного крила становить вісімнадцять метрів. При цьому безпілотник літає на такому ж паливі, як і звичайні літаки.

Модель називається Ravn X. виробник повідомляє, що літальний апарат має можливість запускатися при будь-якій погоді, а більшу частину дрона можна використовувати кілька разів. Компанія збирається збільшити даний показник до ста відсотків.

Сам дрон забезпечений схожою системою запуску, який є в компанії Virgin Orbit для запуску ракет з найбільшого в світі літака.

Перевагою Ravn X в тому, що він не дозволяє ризикувати життям пілота і може управлятися дистанційно в таких відповідальних місіях.

Передбачається, що компанія дозволить запуск вантажів в космос кожен сто вісімдесят хвилин.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.