На Місяці збираються провести роки в наступному році. Про це повідомляє портал New Atlas.

Американці повідомили, що дана подія відбудеться вже в жовтні 2021 року і буде називатися Moon Marks Mission 1. Розробниками нових болідів будуть набирати серед старшокласників, які покажуть хороші результати в науковій Олімпіаді. Їм допоможе дизайнер McLaren P1 Френк Стівенсон. Конструюватися траси будуть архітектором доріг Формули - 1 Германом тільке.

Також для гоночних болідів будуть жорсткі обмеження. Вага автомобілів повинні бути до двох з половиною кілограм. Такі вимоги пов'язані не тільки з технічними можливостями апаратів на поверхні Місяця і загальною вагою, яка може бути на ракеті, але і дорожнечею перевезення.

Машини будуть управлятися за допомогою Wi-Fi, а транслювати заїзд будуть камери. Це дозволить учасникам заїзду дистанційно керувати заїздом, а також інші жителі Землі мають можливість подивитися на ці незвичайні заїзди.

Керівник проекту повідомив, що боліди пройдуть безліч кваліфікаційних тестів. Вони будуть включати в себе гонки на дронах і автономних транспортних засобів, а також комп'ютерну симуляцію.

Команда розробників змагань передбачає, що швидкість болідів буде варіюватися близько 10 см на годину. Ці змагання не будуть найбільш видовищними, але за ними вже точно спостерігатиме половина планети.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.