Хайді Клум розповіла, що готується віддати свою шістнадцятирічну дочку в модельний бізнес. Про це повідомляє портал Сплетник.

Відома телеведуча і ікона модельного бізнесу зазначає, що її дочка Лені давно цікавиться даним напрямком діяльності. Нещодавно вона зізнавалася, що дівчинка часто проводить час на зйомках.

У зв'язку з цим увагу до ліні Клум проявляють різні агентства, проте її мама відмовляла, так як хотіла захистити конфіденційність своєї дочки. Хайді зізнавалася, що завжди думала про те, що її дитина занадто молодий. Крім цього, батьки намагалися тримати дітей від очей громадськості.

Однак з шістнадцяти років все змінилося, ліні водить машину і готова до самостійного життя перед об'єктивами камер.

Хайді жартома зауважує, що, можливо, через п'ять років в ролі ведучої NextTop Model в Німеччині виступить Лені Клум замість зіркової матері.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.