В Італії місцевий житель посварився зі своєю дружиною і після цього пройшов чотириста п'ятдесят кілометрів. Про це повідомляє портал Wanted in Milan.

Чоловік був затриманий правоохоронцями за порушення карантинних обмежень і отримав чотириста євро штрафу.

Італієць посварився з дружиною і для того, щоб заспокоїтися, вийшов на прогулянку. Він пішов у бік міста Болоньє. Чоловік йшов тиждень і опинився в приморському місті Фано.

Місцеві правоохоронці помітили його, так як він ходив по вулиці без причини і порушив комендантську годину.

На допиті затриманий зізнався, що не помітив, як опинився від будинку. По ходу подорожі його підгодовували незнайомі люди.

У свою чергу, дружина чоловіка написала заяву про його зникнення. Його нагодували і тимчасово розмістили в готелі.

На наступний день дружина приїхала і забрала чоловіка додому. Інтернет-користувачі були вкрай здивовані даному вчинку і прозвали італійця Форестом Гампом.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.