Капсула зі зразками ґрунту з астероїда приземлилася в південній частині Австралії. Про це повідомляє Японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA).

Даний матеріал узятий з астероїда Рюгу, який знаходиться в трьохсот сорока мільйонів кілометрів від нашої планети. Капсула змогла зібрати зразки реголіту. Японський зонд взяв його в результаті двох посадок, які відбулися рік тому.

Очікується, що дану капсулу доставлять в японську лабораторію і розкриють. Сам астероїд зонд Заябуса - 2 обійшов землю і продовжує політ до іншого астероїда +1998 KY26, розташованого між планетами Земля і Марс. Через одинадцять років даний зон збирається сісти на Червону планету для збору грунту.

Зонд був запущений шість років тому з японського острова Танегасіма. Проект коштує 260 мільйонів доларів.

Перша посадка трапилася двадцять друге лютого минулого року даний космічний апарат приземлився на астероїд Рюгу. Його діаметр становить дев'ятсот метрів.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.