Вчені виявили шкоду вегетаріанської дієти. Про це повідомляє портал Аспект.

Міжнародною командою вчених було наведено дослідження, за фактом якого була виявлена неприємна кореляція щодо вегетаріанства. Ті, хто відмовився від м'ясних виробів на сорок три відсотки частіше стикаються з переломами. Найчастіше ламається тазостегновий суглоб, ноги і хребет.

У дослідження було прийнято участі п'ятдесяти п'яти тисяч осіб, які живуть у Великобританії. З них двадцять дев'ять тисяч їли м'ясо, а вісім тисяч харчувалися виключно рибою, а п'ятнадцять тисяч взагалі не приймали м'ясної їжі.

За період вивчення було виявлено 3,9 тисячі переломів. Найчастіше ламалися стегна, руки, гомілковостопний суглоб, гомілки і зап'ястя.

Найчастіше тазостегновий суглоб і ноги ламали вегани і вегетаріанці. Вчені не виявили суттєвих відмінностей у ризиках між учасниками дослідження при переломах рук, зап'ясть або щиколоток.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.