Вчені з Великобританії зробили дивовижні висновки про те, що пшеничні вироби шкідливі для мозку. Про це повідомляє портал Свідок.

Йдеться про макарони і хліб. Ці вкрай дешеві продукти багатьом людям до душі, проте постійне вживання може привести до проблем зі здоров'ям. Причина шкідливості даних продуктів в тому, що там є глютен.

Деякі люди через часте вживання макаронів відчувають запамороченням і відчуття незграбно.

Глютен є в ряді продуктах, в тому числі пиво і пластівці. Якщо він гостро впливає на організм, це призводить до симптомів, близькими до інсульту.

Також проблеми супроводжуються проблемами, мовою і іноді паралічу. Глютенова атаксія вимагає ретельного лікування, інакше існує ризик незворотних наслідків для мозку.

Фахівці повідомляють, що проблема непереносимості глютену залишається без необхідної уваги. Це призводить до серйозних проблем, а також на ранніх етапах рішенням може стати коректно складена дієта.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.