Радник Тихановської заговорив про ймовірність військового перевороту в Білорусі. Про це повідомляє портал Tut.by.

Олександр Добровольський повідомляє, що дана ситуація є однією з найбільш вірогідних. Політична криза в країні має всі можливості закінчитися військовим переворотом і усуненням Олександра Лукашенка.

Крім нього політична криза також може закінчитися оголошенням нових президентських виборів завдяки переговорам між сторонами, або проведенню виборів.

Радник Тихановської повідомляє, що стабільність в Республіці Білорусь може бути тільки за фактом прозорих виборів.

Також Добровольський не виключає факту посилення репресій або спробу уряду забалакати протестувальників, але це призведе до посилення нестабільності в країні.

Зазначимо, що з дев'ятого серпня в Білорусі ведеться серія протестних акцій проти чинного президента країни. Приводом для них стали останні вибори. Конкурентом на них для Лукашенка стала опозиціонер Світлана Тихановська.

Згідно з офіційними даними, став чинний президент з величезним відривом, а опозиційні екзит-поли продемонстрували зворотну картину.

Протести почали жорстко придушувати представники силових структур, а багатьох опозиційних діячів спецслужби видворили з країни.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.