Особистий адвокат Дональда Трампа захворів коронавірусу. Про це повідомив сам чинний американський президент у своєму Твіттер.

Йдеться про Рудольфа Джуліані, які також займав пост мера Нью-Йорка в період з 1994 по 2001 рік. Згодом з'явилася інформація, що його вимушено госпіталізували.

"Руді Джуліані, безумовно, найбільший мер в історії Нью-Йорка, який невтомно працював, викриваючи найбільш корумповані (безумовно!) Вибори в історії США, отримав позитивний тест на китайський вірус", - розповів Дональд Трамп.

Передбачається, що Джуліані знаходиться в лікарні Джорджтаунського університету у Вашингтоні.

Син Рудольфа Ендрю написав у соціальній мережі і зазначив, що його батько почуває себе добре і відпочиває.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.