Експерти назвали перші симптоми, які можуть свідчити про онкологію шлунка. Про це повідомляє портал Daily Express.

Всім відомо, що чим раніше ви виявите небезпечну хворобу, тим більша ймовірність, що ви зможете її вилікувати.

Рак шлунка можна виявити за такими симптомами як проблеми з ковтанням, втрата ваги і задишка.

Фахівці заявляють, що ці ознаки обов'язково повинні супроводжуватися болем в області живота. Якщо її немає і дані симптоми непостійні, то швидше за все можна не переживати.

Пізніші ознаки та симптоми можуть включати втрату ваги, пожовтіння шкіри та білків очей, блювоту, утруднене ковтання та кров у Стільці серед іншого. Рак може поширюватися з шлунка на інші частини тіла, особливо на печінку, легені, кістки, слизову оболонку черевної порожнини і лімфатичні вузли.

Також відзначимо, що більшість випадків раку шлунка-це карциноми шлунка, які можна розділити на кілька підтипів, включаючи аденокарциноми шлунка. Лімфоми і мезенхімальні пухлини також можуть розвиватися в шлунку.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.