Лікар назвав найчастіший наслідок захворювання коронавірусом. Про це повідомляє портал lenta.ru.

Йдеться про імунолога-алерголога Володимира Болибока. Він повідомив, що перехворіли COVID-19 страждають від артеріального тиску.

"Наймасовіше з моєї точки зору-що я бачу у всіх пацієнтів - це тенденція до підвищення артеріального тиску через зниження еластичності судинних стінок по всьому організму", - повідомив він.

Медик вважає, що причиною даної події є порушення судинною системою і появи так званих васкулітів - тобто запалень всередині судин.

За його словами, зараз складно встановити, наскільки довготривалими будуть ці наслідки.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Однак хворі коронавірусом втрачають нюх інакше, ніж хворі на ГРВІ. За словами лікарів, хворі СOVID - 19 хворіють без нежиті.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.