Олександр Лукашенко оголосив прийдешню конституційну реформу. Про це повідомляє телеграм-портал Пул першого.

Президент Білорусі, який відчайдушно бореться за те, щоб утриматися при владі, повідомив, що хоче прозору і демократичну схему управління.

"Найдемократичніша схема, у всіх демократичних державах саме така: уряд вніс, парламент погодив-якщо це закон, глава держави його підписує або відхиляє, якщо порушуються принципи, які встановлені Всебілоруськими народними зборами", - розповів він.

Сам Лукашенко заявив, що є прихильником нової конституційної реформи. А також він повідомив, що відмовиться від поста після того, як приймуть нову Конституцію.

Зазначимо, що з дев'ятого серпня в Білорусі ведеться серія протестних акцій проти чинного президента країни. Приводом для них стали останні вибори. Конкурентом на них для Лукашенка стала опозиціонер Світлана Тихановська.

Згідно з офіційними даними, став чинний президент з величезним відривом, а опозиційні екзит-поли продемонстрували зворотну картину.

Протести почали жорстко придушувати представники силових структур, а багатьох опозиційних діячів спецслужби видворили з країни.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.