Рената Литвинова захворіла коронавірусом. Про це вона повідомила у своїй Instagram-сторінці.

53-річна актриса повідомила, що захворіла на COVID-19. Вона зробила це після того, як був завершений монтаж передачі, в якій вона спілкувалася з акторами, викладачами та лікарями.

"Тепер боюся ще більше за всіх наших вікових коханих: за свою маму, за мам і тат своїх дорослих друзів, за самих безпорадних", - розповіла вона.

Рената Литвинова серйозно ставилася до пандемії коронавірусу. Литвинова радила пити багато води, проводити дезінфекцію приміщення.

Шанувальники побажали актрисі якнайшвидшого одужання і повернення до звичного життя.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Однак хворі коронавірусом втрачають нюх інакше, ніж хворі на ГРВІ. За словами лікарів, хворі СOVID - 19 хворіють без нежиті.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі