Колишня дружина Джонні Депа повідомила, що її коханий зраджував їй з двома відомими актрисами. Про це повідомляє Instagram-портал zirkovyi_shlyah.

Так, Ембер Герд повідомила, що її колишній чоловік зраджував з Анджеліною Джолі і Кірою Найтлі.

Колишнє подружжя зустрінеться в суді. Актриса заявила, що має факти, які доводять невірність Джонні Депа.

Відомо, що Херд налаштована рішуче. А її адвокати зроблять все можливе, щоб притягнути її колишнього чоловіка до відповідальності.

Емберд Герд вийшла заміж за Джонні Депа п'ять років тому. До цього вони зустрічалися протягом трьох років.

23 травня 2016 року Ембер подала на розлучення, через три дні після смерті матері Деппа. У січні 2017 року розлучення було офіційно оформлено.

Згодом Херд звинуватила свого чоловіка в тому, що він регулярно її бив. З тих пір подружжя перебуває в тривалій судовій тяжбі.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.