Соліст і лідер групи Машина часу розкритикував Алесандра Лукашенко. Про це він повідомив на програмі "В гостях у Гордона".

Андрій Макаревич відомий своєю публічною політичною позицією. Зокрема не оминули його увагою події в Білорусі. В інтерв'ю Дмитру Гордону він висловив бажання про те, щоб дана ситуація вирішилася так, як вона повинна вирішитися. Крім цього, Макаревич припустив, що рано чи пізно чинний президент Білорусі втратить владу.

"Вважаю, що Лукашенко наламав вже таких дров, що точку неповернення він пройшов 10 разів. Тому варіантів немає", - повідомив він.

Зазначимо, що з дев'ятого серпня в Білорусі ведеться серія протестних акцій проти чинного президента країни. Приводом для них стали останні вибори. Конкурентом на них для Лукашенка стала опозиціонер Світлана Тихановська.

Згідно з офіційними даними, став чинний президент з величезним відривом, а опозиційні екзит-поли продемонстрували зворотну картину.

Протести почали жорстко придушувати представники силових структур, а багатьох опозиційних діячів спецслужби видворили з країни.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.