Американським лікарем було дано кілька порад, які можуть дозволити забезпечити людині довголіття. Про це повідомляє портал Хроніка Інфо.

Кардіолог Клайд Янсі вважає, що людське тіло запрограмоване для довгого життя. Однак її часто скорочує людина через шкідливі звички.

По-перше, медик рекомендує займатися фізичною активністю: бігати, плавати, інтенсивно ходити. Якщо цього не робити, то значно збільшується ризик отримання серцевих захворювань або інсульту.

Другим важливим правилом є контроль холестерину. Не слід дозволяти йому підніматися вище п'яти одиниць.

Припиняйте їсти фастфуд, солодощі та газовану воду. Лікарі радять споживати клітковину, крупу і свіжі фрукти і овочі. Також не допускайте підвищення тиску.

Особливо важливо його контролювати після досягнення людиною 45 років. Також слід утримувати нормальну вагу і виконувати профілактику діабету.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.