Астронавти NASA виростили редис на космічній станції. Відповідне відео з'явилося на ютуб-порталі NASA.

Астронавтами був обраний даний коренеплід, так як його добре вивчили агрономи і він швидко дозріває. Експеримент має завдання визначення потрібного балансу догляду за урожаєм, щоб отримувати якісні рослини.

Даний збір врожаю був названий першим. До цього астронавти вирощували листову зелень, карликову пшеницю.

"Вирощування різних культур допомагає нам визначити, які рослини найкраще розвиваються в умовах мікрогравітації", - заявив менеджер програми NASA.

Відмінність даного експерименту в тому, що на даний експеримент був використано на точних кількостях мінералів, які були надані даного досвіду. Це дозволяє порівнювати кількість необхідних поживних речовин.

У лабораторії використовували різні світлодіоди, які впливали на зростання даного коренеплоду. Складні системи контролю забезпечують подачу води, а камери контролю і більше 180 датчиків в камері дозволяють дослідникам стежити за ростом рослин.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі