Смартфони можуть спровокувати ряд захворювань шкіри. Про це повідомляє портал Change.ua.

Дерматологи виявили кілька неявних впливів на шкіру людини.

По-перше, Смартфони провокують створення прищів. Вчені з арізонського університету з'ясували, що на нашому телефоні збирається в 7-10 разів більше бактерій, ніж в туалетах. Вони контактують з нашим обличчям, що провокує різні висипання. Фахівці радять використовувати навушники при розмовах.

Також смартфон є причиною зморшок на шиї. Справа в тому, що техніка провокує постійно дивитися вниз. Це не тільки шкодить поставі, але змушує з'являтися складкам на шиї. З цієї причини намагайтеся періодично піднімати смартфон до рівня очей.

По-третє, телефон провокує пігментні плями. Сині промені в смартфоні частот поводяться як сонячні і провокує створення пігментних плям. А синє світло випромінюють також і інші побутові прилади, включаючи телевізори і комп'ютери.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі