Фахівці розповіли, як схуднути за допомогою бігу. Про це повідомляє портал BeautyHub.

Вчені відзначають, що кроси є відмінним способом скинути зайву вагу і підтягнути тіло. Це вкрай бюджетний і ефективний спосіб, проте худнути потрібно з розумом.

Відзначимо, що якщо у вас критично велику вагу, то вам БІГ протипоказаний. Фахівці рекомендують починати з швидкої ходьби, а також переходу на здорове харчування.

Коли частина ваги скинута, то рекомендується починати неспішний біг підтюпцем. Бігати треба на низькому пульсі і зберігаючи рівне дихання.

Під час бігу працюють всі м'язи тіла, особливо найбільші групи (наприклад, чотириглаві м'язи стегна), що вимагають максимальної кількості калорій. Це дозволяє зробити схуднення вкрай ефективним.

В ідеалі слід вийти на норму в сорок хвилин в день. Однак рекомендуємо перед цим проконсультуватися у лікаря. Адже ожиріння може бути симптомом більш серйозних проблем в організмі, які потрібно виявити.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі