В Італії вивергається найбільший діючий вулкан Європи Етна. Про це повідомляє портал Volcano Discovery.

Подія трапилася 13 грудня о 21.20 за місцевим часом. Подія сталася на півострові Сицилія після землетрусів магнітудою 2,7.

Фонтан лави з вулканічною породою почали накривати прилеглу територію. По ходу вибуху інтенсивність наростала і стала високою. Іноді потоки стріляли в небо на сто метрів, а шлейф попелу досяг п'яти кілометрів.

Від виверження постраждало місто Катанія. Його попіл покрив машини, вулиці, тротуари та балкони. Незважаючи на це, аеропорт у місті працював у штатному режимі. Цього понеділка його активність зменшилася.

Як відомо, розташований між африканською та Євразійською тектонічними плитами і розломом між африканською та Іонічною плитами вулкан Етна часто вивергається.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі