Олексій Навальний заявив, що знає йому відомі імена всіх причетних до замаху. Відео з'явилося на його YouTube-сторінці.

Опозиціонер повідомив, що знає адреси, місця роботи і справжні і підроблені Імена, також він має їх фотографії.

"Накази цій групі дає президент Росії Володимир Путін", - розповів Навальний.

Опозиціонер зізнається, що розслідувати дану справу допомогли співробітники силових структур, які продають дані про громадян РФ і даними про авіаперельоти.

Західні ЗМІ вважають, що за організацією отруєння Навального стоять співробітники ФСБ.

Зазначимо, що подія трапилася 20 серпня. Російський опозиціонер летів з Омська до столиці, але йому стало погано. Літак був змушений зупинитися в Омську і Навального доставили місцеву лікарню, де він впав у кому.

Опозиціонера доставили в німецьку лікарню, де його вдалося врятувати від загибелі. Німецька лабораторія зробила висновок, що проти Навального застосували отруйний газ"новачок".

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі