У Канаді збираються запустити літаючі тарілки. Про це повідомляє Youtube-портал компанії Daymak.

Канадська компанія випускають електричний транспорт. Їй була надана лінійка продуктів, серед яких є велосипед, скутер, маленькі машини і літаючі тарілки. Останнє являє собою величезний коптер, який дозволяє перевозити людей. Це дозволять розвантажити транспортні розв'язки.

Нова лінійка називається Daymak Avvenire і включає в себе 6 електричних транспорту, які повинні поліпшити міську мобільність.

Літаюча тарілка називається Skyrider і є літаючим автомобілем. Поки він є всього лише проектом. Розробники планують представити працюючий прототип протягом п'яти років. Передбачається, що транспорт матиме двісті п'ятдесят кінських сил і запас ходу в сто кілометрів.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі