Пол Маккартні випустив новий альбом. Про це повідомляє портал Медуза.

Колишній учасник легендарної ліверпульської четвірки випустив свій вісімнадцятий студійний альбом. Він називається McCartney III.

Його назва відсилає до серії легендарних платівок Маккартні, які він записував поодинці на початку різних десятиліть.

Він був записаний на домашній студії в Сассексі, де легендарний музикант був під час локдауну з сім'єю. У ньому одинадцять композицій, на одну з них зняли кліп.

Відзначити., що дебютний альбом McCartne вийшов рівно п'ятдесят років тому. Він робив це таємно на магнітофон у своєму будинку в Лондоні. Та платівка супроводжувалася прес-релізом, в якому говорилося про розпад легендарної групи The Beatles.

Альбом McCartney II з'явився через десять років. Тоді музикант довгий час намагався творити в групі Wings, проте згодом він особисто її розпустив. Цей альбом був записаний в шотландській фермі і вважається культовим серед шанувальників.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram