У новій екранізації драматичного твору Вільяма Шекспіра головну роль зіграє дівчина. Про це повідомляє портал deadline.

Головну роль зіграє зірка фільму" Дівчина з татуюванням дракона " Нумі Рапас. Режисером картини буде Алі Аббасі зі Швеції. Він не приховує того, що Новою екранізацією він хоче змусити британського драматурга перевернутися в труні. Він зазначає, що дана версія буде особливо кривавою.

"Давайте зробимо Гамлета великим знову!"- повідомив він.

Нумі Рапас зазначає, що вона бажала взяти участь у проекті такого типу з самого початку її акторської кар'єри. До зйомок нового фільму приступлять з осені наступного року.

Гамлет-це трагедія, написана Вільямом Шекспіром десь між 1599 і 1601 роками. Це найдовша п'єса Шекспіра, що містить 30 557 слів. Дія п'єси відбувається в Данії. У ній зображений принц Гамлет і його помста своєму дядькові Клавдію, який убив батька Гамлета, щоб захопити його трон і одружитися на матері Гамлета.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі