Фахівці розповіли, яким чином яблука можуть поліпшити здоров'я людини. Про це повідомляє портал HealthLine.

Даний фрукт не тільки має корисні вітаміни, А також допомагає здоров'ю серця, є профілактикою онкологічних захворювання, покращує здоров'я кісток і сприяє схудненню людини.

Так, дослідження вчених говорять, що вживання більшої кількості яблук знижує ризик розвитку ряду хронічних захворювань, включаючи хвороби серця. Дослідження на двадцять тисяч чоловік знижує ймовірність інсульту.

Крім цього, корисний фрукт має кілька компонентів, які запобігають розвитку раку. Згідно з одним оглядом 41 дослідження, споживання більшої кількості яблук було пов'язане зі зниженням ризику розвитку раку легенів.

Також яблука рекомендуються як дієтичний продукт. У них багато клітковини, що сприяє поліпшенню ситості.

Крім цього, яблука стимулюють роботу мозку, а також сприяють поліпшенню якості кісткової тканини в людині. Це знижує ризик розвитку остеопорозу.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі