Коронавірус провокує проблеми психологічного плану. Про це повідомляє портал Newsyou.

Нове дослідження британських вчених говорить, що перехворіли COVID-19 демонструють когнітивні порушення, головний біль підвищення температури і поколювання кінцівок.

Перш за все, люди страждають від порушення серцебиття, різних болів і відчуття стиснення в районі грудей.

Крім цього, перенесли коронавірус, можуть страждати від безсоння, нудоти діареєю. Вчені виявили, що люди, які здолали коронавірус, можуть страждати від депресії, панічних атак і анорексії.

Відзначимо, що ті, хто страждає від коронавірусу, може мати проблеми з серцево-судинною системою.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.