Вчені назвали найбільш корисний чай для здоров'я. Про це повідомляє портал Express.

Йдеться про японський зелений чай з куркумою. Він знижує ризик багатьох захворювань і здатний збільшувати тривалість життя.

Наприклад, куркума має протизапальні властивості і є потужним антиоксидантом.

Одна столова ложка даного компонента є двадцять шість відсотків добової норми марганцю, шістнадцять - заліза, а також вітамін C. В Індії ця рослина застосовувалося в якості приправи або цілющого засобу.

Крім цього, в даному чаї є катехіни. Це особливий вид антиоксидантів, які сприяють нейтралізації вільних радикалів і зменшує пошкодження клітин.

Вживання такого чаю, зокрема, допомагає захистити печінку і поліпшити роботу мозку.

Поєднання куркуми з чаєм матчу допомагає зміцнити імунну систему, а також сприяє зниженню ризику важких хронічних захворювань.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.