Польща не проти передати Україні вакцину від коронавірусу. Про це повідомляє портал Rzezczpospolita.

Про це розповів голова канцелярії прем'єр-міністра Польщі Михайло Дворчик. Він зазначив, що Республіка Польща готова поділитися з нашою країною зайвою вакциною.

"Ми задекларували, що якщо у нас буде надлишок вакцини, то будемо розглядати можливість її передачі третім країнам, зокрема, Україні", - повідомив він.

Уряд Польщі підтверджує, що на даний момент ведуться переговори з Україною, проте деталі не відомі.

На даний момент Польща замовила близько шістдесяти мільйонів доз вакцини від коронавірусу у шести виробників.

Як повідомила прес-секретар українського президента Юлія Мендель, Україна готова прийняти дози цієї вакцини з сусідньої країни.

Нещодавно в США схвалили вакцину проти коронавірусу і почали вакцинацію. Вакцина компанії Pfizer і BioNTech була офіційно схвалена управлінням контролю якості продуктів і медикаментів (FDA). Слідом до вакцинації приєдналася Канада. Згодом вакцини почали закуповувати країни ЄС.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі