Дієтолог назвала найкорисніший сорт шоколаду. Відповідні рекомендації були опубліковані на сайті американської клініки в Клівленді штаті Огайо.

Йдеться про темний шоколад. Дієтолог світу Іліч вважає, що він найбільш корисний для серця. Причина в тому, що даний шоколад містить безліч какао-бобів, які багаті флавонідами.

За рахунок них шоколад здатний контролювати рівень холестерину, а також знижує артеріальний тиск і створення тромбів. Також має здатність покращувати приплив крові до органів.

Також вона не радить вживати шоколад з добавками, за винятком горіхів і фруктів.

Дієтолог зазначає, що добова норма шоколаду становить близько тридцяти грамів. У стандартній плитці міститься близько ста грамів, з цієї причини не слід вживати більше однієї третини в день. В такому випадку людина не набере зайву вагу і отримає корисні для організму антиоксиданти.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі