У США Санта-Клаусу і його оленям дозволили летіти на МКС. Про це повідомляє портал Space.com.

Санта-Клаус отримав дозвіл від цивільного авіації США на відвідування МКС. Передбачається, що відправиться на МКС на кораблі StarSleigh-1, який перекладається як космічні сани.

Тепер Санта-Клаус отримує особливі оперативні повноваження для того, щоб доставляти вантажі авіатранспортом між штатами з орбіти Землі.

Також Санта-Клаус буде користуватися космічною капсулою ракети Рудольф. Старт буде здійснюватися з американського космодрому.

Санта-Клаус - не перший, хто отримав дозвіл відвідати Міжнародну станцію в цьому році. Перша приватна компанія, яка зробила це - SpaceX.

Цей космодром не вказаний. Але комплекс Тихоокеанського космодрому на Алясці, в якому нещодавно відбувся перший космічний політ Каліфорнійського стартапу Astra, був би природним вибором, враховуючи його відносну близькість до Північного полюса.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.