Вперше в історії в Японії запустять супутник з дерева. Про це повідомляє портал Nikkei.

Розробкою займається Лісозаготівельна компанія Sumitomo Forestry. Також компанія займається будівництвом будинків з дерев'яних матеріалів.

В даний час компанія контролює 40 500 га лісу в Японії. Крім лісозаготівель, компанія виробляє будівельні та оздоблювальні матеріали з дерева, а також металеві та керамічні будівельні матеріали.

Представники Sumitomo Forestry відзначають, що дерево не блокує електромагнітні хвилі або магнітне поле Землі. З цієї причини всередині супутника не варто встановлювати антени, механізму.

Перевагою нового варіанту супутника в тому, що якщо він зійде з орбіти і впаде на Землю, то повністю згорить. Це означає, що супутник не зможе викидати шкідливі речовини в атмосферу.

Запуск супутника з корпусом з деревини планується в 2024 році.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.