Вчені виявили новий вид ссавців. Про це повідомляє портал Science daily.

Йдеться про науковців університету Гельсінкі. Їм вдалося в Кенії виявити так званих деревних даманів, які цілком ймовірно належать до нового виду тварин.

Новий звір схожий на великих морських свинок, проте вони вважаються спорідненою твариною до слонів.

Зустріти тварину місцевим жителям вкрай непросто, так як вони активні в нічний час доби в кронах дерев.

Тварини здатні видавати звуки з силою до 100 децибел, але їх крики, записані в лісах Таїті, ніде не описані.

Їх пісня може тривати протягом дванадцяти хвилин, вона складається з різноманітних звуків, які комбінуються різним чином.

"Таксономія багатьох нічних ссавців залишається маловивченою, а багато популяцій ще не вивчені", - повідомив дослідник Генрі Пільстрем.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.