Вчені зробили прогноз щодо геомагнітної обстановки в січні наступного року. Про це розповів портал mig.com.ua.

Магнітні бурі провокують головний біль, сонливість і втому. За даними вчених метеорологів, в січні 2021 року Землю буде кілька разів "валити" під дію вибухів на сонці.

сонячна система, космос, всесвіт
сонячна система, космос, всесвіт

Перша буря прийде разом з Новим роком і триватиме до дев'ятого січня. Астрологи рекомендують чутливим людям в цей момент утримуватися від зайвого і непотрібного фізичного навантаження, а також максимально зберігати себе від стресових ситуацій.

Головний біль, кадр з відео
Головний біль, кадр з відео

Найбільш сильна за інтенсивністю магнітна буря припаде на 19 січня, Останнє Різдвяне свято, Водохреща.

Третя буря буде в кінці січня-з двадцять четвертого по тридцять перше число.

Під час магнітних бурей вчені рекомендують переглянути свій раціон харчування. Необхідно мінімізувати алкогольні напої, жирну і гостру їжу, а також вживати менше солодощів.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.