У 2027 році буде подолано поріг небезпечного глобального потепління. Про це повідомляє портал Eurek Alert.

Вчені зробили прогноз, за яким найнебезпечніші значення будуть в період 2027 і 2042 року. Фахівці прогнозували майбутнє глобальне потепління, використовуючи кліматичні моделі протягом десятиліть.

Фахівці надали нову модель, за яким прогноз щодо температури нашої планети буде заснований на історичних даних про клімат, а не на теорії.

Земля. Фото: скріншот відео
Земля. Фото: скріншот відео

"Наш підхід дозволяє оцінити чутливість клімату і його невизначеність на основі прямих спостережень з невеликими допущеннями", - заявив один зі співавторів дослідження Рафаель Хеберт.

Вони відзначають, що поріг небезпечного потепління буде перевищено у 2027 і 2042 роках. Це набагато більш конкретний прогноз, ніж попередні.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.