Влада Китаю оголосила про свої плани про радикальну зміну погоди. Про це повідомляє портал South China Morning Post.

КНР збираються посилити вплив погоди по всій країні. Зокрема планується система штучними опадами покрити 5,5 мільйона квадратних кілометрів, це дві з половиною Данії.

Також Китай планує розмістити установки проти граду-5,6 мільйона квадратних кілометрів. Це майже територія України.

дощ, погода, прогноз
дощ, погода, прогноз

Державна Рада КНР видала циркуляр, за яким на розвинена система впливу на погодні умови повинна з'явитися вже через п'ять років. А до 2035 року Китай планує стати світовим лідером по впливу на погодні умови.

Планета Земля. Фото: скріншот відео.
Планета Земля. Фото: скріншот відео.

Міністерство фінансів КНР повідомляє, що за п'ять років Китай витратив понад мільярд доларів на ті роботи, які пов'язані з впливом на погодні умови.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.