Вчені виявили новий рід і вид змій. Про це повідомляє портал Copeia.

Даний вид тварин були виявлені на острові Лейте і Самар на Філіппінах. Їх назвали Levitonius mirus і є дрібними риючими зміями, які харчуються з дощовими хробаками.

Три екземпляри цього виду були зібрані давно, проте вчені звернули на них належну увагу лише зараз.

При вивченні колекцій, зібраних на островах Лейте і Самар в центральній частині архіпелагу в 2006-2014 роках, вони виявили три заспиртованих екземпляри невідомого виду змій.

Відкриття зробила команда професора Університету Канзасу Рейфа Брауна. Вчені назвали їх на честь місцевої австронезійської народності.

Змії входять в підродину Cyclocorinae, проте вони відрізняються від своїх видових родичів.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.