У Світовий океан потраплять більше півтора мільярда медичних масок. Про це повідомляє організація Oceans Asia.

Екологічні активісти припускають, що пандемія коронавірусу призведе до серйозних проблем з екологією. Їх розрахунки говорять, що дана ситуація призведе до 4 680 — 6 240 тоннами пластику.

Вірусолог назвав найнебезпечніші маски для обличчя
Вірусолог назвав найнебезпечніші маски для обличчя

Зазвичай у виробництві масок використовується поліпропілен-це тонкі волокна пластику, які будуть розкладатися протягом чотирьохсот п'ятдесяти років. Однак навіть через чотири з половиною століття їх небезпека не втрачається - вони розкладаються мікроскопічні частинки пластику, які можуть нести серйозну загрозу для екосистем океанів.

дно Тихого океану
дно Тихого океану

Це призведе до масової загибелі морських ссавців, черепах, а також близько мільйона морських птахів. Це призведе до збитків світової економіки в розмірі тринадцяти мільярдів доларів.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.