У «ЛДНР» бізнес зараз йде набагато активніше, ніж в Києві та інших українських містах, і якщо так піде і далі, то це Україні доведеться інтегруватися в Донбас, а не навпаки.

З такою маячнею заявою виступив російський соціолог Олексій Зубець.

Він навів останню статистику щодо розвитку економіки України і підкреслив, що східні і південні області розвиваються набагато активніше західних і північних, а також Києва. «Не дивлячись ні на що, не дивлячись на тотальний розрив з Росією, самі процвітаючі, благополучні міста України - це міста Сходу і Півдня», - заявив Зубець.

Також політолог вказує на те, що рівень життя в Києві та інших містах продовжує падати, а на Донбасі нібито зростає кількість нових підприємств, став активним ринок нерухомості.

Він додав, що триває військовий конфлікт, незрозумілі перспективи на майбутнє і пандемія коронавируса позбавляють Україну інвестицій, і щоб затикати дірки в бюджеті, влада бере на зовнішніх ринках кредити під шалені відсотки.

На думку псевдосоціолога, будь-який економіст скаже, що це звичайнісінька фінансова піраміда, яка рано чи пізно впаде, і це тільки питання часу. Він додав, що найкращий час для економіки складалося в період з 2003 по 2008 роки.