Джо Байден разом зі своєю дружиною Джилл взяли участь у новорічній передачі і потрапили в конфуз. Відповідне відео було опубліковано в Твіттері передачі New Year's Rockin ' Eve.

Майбутній американський президент разом зі своєю дружиною давали інтерв'ю на Таймс-сквер у Нью-Йорку. У ньому вони подякували медикам, який на даний момент борються з поширенням COVID-19, а також попросили американців вакцинуватися від коронавірусу.

В кінці інтерв'ю Джилл Байден планувала підірвати хлопавку, проте вона не спрацювала і розламалася навпіл. Її чоловік разом з телеведучим весело і зі сміхом відреагували на невдачу дружини президента США.

New Year’s Rockin’ Eve - це щорічна новорічна телепередача телеканалу ABC. У спеціальних трансляціях, в основному, з Таймс-сквер в Нью-Йорку, особлива увага приділяється висвітленню щорічного заходу з падіння м'яча, а також живим і попередньо записаним музичним виступам популярних музикантів Таймс-сквер і Голлівуду.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.