Папа Римський виступив з новорічним зверненням. Про це повідомляє портал Голос Америки.

Франциск був змушений пропустити дві церковні служби через ішіас. Також він розкритикував людей за споживче ставлення до такого свята як Різдво.

Не забув він і про новорічне звернення. Цього разу папа Римський повідомив про важливість миру.

"Сьогоднішнє життя керується війною, ворожнечею та багатьма руйнівними речами. Ми хочемо миру. Це дар", - повідомив він.

Папа Римський зазначив, що історія з глобальною кризою і пандемією показала, як важливо розділяти труднощі між країнами. З цієї причини вкрай важливо об'єднатися і разом вирішувати свої проблеми. Минулий рік, за запевненням понтифіка, був повчальний для людства.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.