Зоологами було виявлено новий вид китів. Про це повідомляє портал CNN.

Подія трапилася поруч з островами Сан-Беніто у водах Мексики. Зоологами вдалося записати їх звук на мікрофони. З'ясувалося, що тварина володіє унікальним акустичним сигналом. ПОІ мимо цього дослідники відзначають, що вони мають унікальні фізичні характеристики.

Для підтвердження даної теорії доведеться провести експертизу ДНК.

"Ми побачили щось нове. Те, чого не очікували в цій області, щось, що не відповідає ні візуально, ні акустично всьому, що відомо про їх існування", - розповів дослідник Джей Барлоу.

Він разом з Густаво Карденасом Інохоса і Елізабет Хендерсон займається дослідженням даної теми.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.